Udržujte aktuální stav:

Jízdárna


Nabízíme zastřešení jízdáren šířky 15, 20, 25 a 30 m. Délku zastřešení lze neomezeně zvětšovat 5m moduly na např. 30, 35, 40, 45 nebo 50 m.
Nejčastější rozměry: 20×30 m, 20×40 m, 20×50 m, 25×40 m, 25×50 m.

Nosná konstrukce je vyrobená z hliníkových profilů, které jsou spojeny ocelovými prvky. Výška boční stěny jízdárny může být: 3, 4 nebo 5 m.

Střecha jízdárny je vyrobená z PVC plachty. Stěny standardně vyrábíme z plachet, trapézového plechu (T18 nebo T35) nebo sendvičových panelů.

Jízdárny je možné vybavit světlíky, posuvnými vraty nebo podhledy zabraňujícími kondenzaci vodní páry.

Pokud máte dotazy k nákupu nebo pronájmu, zavolejte nám nebo napište:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozměry jízdárny

Vybrané realizace jízdáren

Prohlédněte si vybrané realizace jízdáren pro naše zákazníky

Nejoblíbenější doplňky jízdáren

Nejčastěji kupované doplňky jízdáren

Transparentní stěny

Jízdárny můžeme vybavit transparentními štítovými stěnami – okna z transparentní plachty osvětlí halu v zamračených dnech.

Posuvná vrata na rámech

Posuvná vrata na rámech lze umístit na libovolné straně jízdárny. Podle umístění mohou mít šířku až 8 m a výšku 6 m.

Podhled proti kondenzaci vodní páry

Je vyrobený z paropropustného materiálu, zachycuje a odvádí vlhkost vznikající při rozdílné teplotě uvnitř a vně stanové haly.

Jízdárna vysokého standardu

Námi nabízené stanové haly mají široké uplatnění – dokonale se osvědčí jako jízdárny nebo stáje. Kvalitní zastřešení umožní využívat jízdárnu celoročně, i za nepříznivého počasí. V námi nabízených halách, které slouží jako jízdárny, je možné vyčlenit zvláštní místa na sedla a píci.

Vyberte si jízdárnu firmy Namplan

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru realizace stanových jsme schopni našim zákazníkům zaručit nejvyšší standard realizace, a to včetně bezpečnostních atestů, které zajistí požadované podmínky pro lidi a koně využívající jízdárnu. Při realizaci našich projektů si zakládáme na třech nejdůležitějších aspektech – možnosti realizovat zastřešení velkých rozměrů, možnosti individuální úpravy námi nabízených výrobků a vysoká odolnosti.

Díky nim naše jízdárny splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Díky individuálním úpravám budou jízdárny optimálně plnit svůj účel. Namplan nabízí možnost použití stěn s okny, transparentními pásy vybraných rozměrů a transparentních střech. Díky tomu bude jízdárna vypadat efektně a nebude potřeba instalovat dodatečné osvětlení (halogenové nebo LED). Jízdárny je možné vybavit také posuvnými vraty na rámech, které je možné nainstalovat na libovolné vybrané straně – mohou mít 8 m na šířku a 6 m na výšku, což umožní volný vjezd a výjezd na koni. Námi nabízené haly můžeme také vybavit podhledy, které účinně zabrání kondenzaci vody uvnitř. Tyto podhledy zachycují vlhkost uvnitř a odvádějí ji ven. Použití podhledů také zlepšuje tepelnou izolaci střechy. Namplan velmi dobře ví, jak důležitá je správná cirkulace vzduchu u konstrukcí tohoto typu. Jízdárny je možné vybavit také větracími klapkami, které budou zajišťovat správnou cirkulaci vzduchu (jsou instalovány pod hřebenem a je možné je zavřít).

Servis nejvyšší kvality

Namplan nabízí svým zákazníkům možnost dopravy a montáže objednaného zastřešení jízdáren na určeném místě. Na námi nabízená zastřešení jízdáren poskytujeme prodejní a poprodejní záruku v délce až 24 měsíců.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.