Udržujte aktuální stav:

Skladovací haly

Potřebujete rychle postavit skladovací prostor?

Máme skladovací haly skladem! Montáž do 24 hod. na libovolném místě v Polsku! Haly různé šířky: 5, 10, 15, 20, 25 a 30 m. Délku lze neomezeně zvětšovat 5m moduly.

Výška boční stěny: 2,5, 3, 4, 5 a 6 m.
Nosná konstrukce je vyrobená z hliníkových profilů, které jsou spojeny ocelovými díly. Střecha je zakryta plachtou z PVC, boční stěny jsou kryty trapézovým plechem nebo sendvičovými panely.

Kontaktujte nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozměry skladovacích hal

Vybrané realizace skladovacích hal

Prohlédněte si vybrané realizace skladovacích hal pro naše zákazníky.

Nejoblíbenější doplňky skladovacích hal

Nejčastěji kupované doplňky skladovacích hal

Stěny z trapézového plechu

Stěny našich stanových hal můžeme realizovat z odolného trapézové plechu T18 nebo T35 tloušťky 0,55 mm.

Stěny ze sendvičových panelů

Standardně používáme sendvičové panely tloušťky 60 mm. Na přání můžeme použít panely tloušťky 40–100 mm.

Boční strany z plachty

Plachtový materiál, který používáme na střechy a stěny, má atest nehořlavosti a gramáž 650 g/m2. Standardně nabízíme naše výrobky v bílé barvě.

Podhled proti kondenzaci vodní páry

Podhled vyrobený z paropropustného materiálu zachycuje a odvádí vlhkost vznikající vlivem rozdílu vnitřní a vnějších teploty, a chrání tak uskladněné zásoby. Paropropustná membrána také zvyšuje tepelnou izolaci střechy.

Posuvná vrata na rámech

Posuvná vrata na rámech
V libovolné boční stěně skladovací haly můžeme nainstalovat posuvná vrata. Podle umístění mohou mít šířku 8 m a výšku 6 m.

Střecha nepropouštějící sluneční paprsky

Střecha nepropouštějící sluneční paprsky
Střecha nepropouštějící sluneční paprsky
Doplňková membrána chránící uskladněné zásoby před zahřátím slunečními paprsky. Je využívána při skladování potravin, technických plynů a jiných produktů, které jsou citlivé na vysoké teploty.

Technické osvětlení

Technické osvětlení
Technické osvětlení
Ve stanových halách můžeme použít LED nebo halogenové osvětlení. Vhodné osvětlení navrhujeme na základě specifikace rozměrů skladovací haly.

Skladovací haly – navrhování, realizace a pronájem

U Namplanu si dokonale uvědomujeme to, jak důležitá jsou efektivní logistická řešení pro předkládání i skladování. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokonale chápeme potřeby trhu – svou důvěrou nás obdařilo již více než 5 tisíc zákazníků z Polska a zahraničí.

Firma Namplan se zabývá výrobou skladovacích hal různých rozměrů určených pro různá odvětví, v nichž působí naši zákazníci. Námi navržené konstrukce mohou plnit různé funkce – vše závisí na požadavcích zákazníků.

Stejné úsilí a péči věnujeme pronájmu skladovacích hal – nabízíme dopravu, montáž a případně i demontáž na vybraném místě. Díky námi nabízeným halám mohou zákazníci efektivně skladovat své produkty, aniž by se museli obávat jejich poškození či vlivu nepříznivého počasí. Na přání lze skladovací haly rozdělit a vyčlenit místo pro skladování produktů různých typů. Je možné vyčlenit společnou místnost pro pracovníky.

Kvalitní skladovací haly od Namplanu

Našim zákazníkům nabízíme skladovací haly nejvyšší kvality a bezpečnosti. Skladovací haly v naší nabídce jsou vybaveny bočními stěnami z různých materiálů. Stěny vyrábíme je z velmi odolného trapézového plechu T18 a T35 tloušťky 0,55 mm. Další možností je použití sendvičových panelů tloušťky 60 mm. Na zvláštní přání našich zákazníků používáme také panely tloušťky 40 až 100 mm.

Našim zákazníkům nabízíme také boční stěny vyrobené z plachty, kterou používáme také na střechy. Námi nabízené plachty mají atest nehořlavosti a gramáž až 650 g/m2. Standardně je nabízíme v bílé barvě.

Velké úsilí a péči věnujeme pronájmu skladovacích hal. Proto v zájmu o spokojenost našich zákazníků nabízíme také podhledy nejvyšší kvality. Nabízíme podhledy, které zabraňují kondenzaci vody – jsou vyrobeny z paropropustného materiálu, který zachycuje a odvádí vlhkost vznikající vlivem rozdílu vnější a vnitřní teploty. Ve skladovacích halách instalujeme posuvná vrata na rámech – podle umístění mohou mít šířku 8 m a výšku 6 m. Firma Namplan také nabízí střechy, které nepropouštějí sluneční paprsky, což je velmi důležité při skladování např. potravin nebo materiálů citlivých na vysokou teplotu. Komfortní používání našich hal zajistí instalace halogenového nebo LED technického osvětlení.

Celoroční zateplené haly

Naše výrobky jsou vhodné pro celoroční použití. V nabídce najdete mj. skladovací stany, které poskytují optimální podmínky pro uskladnění potravin. Některé zboží vyžaduje vyšší teplotu. Pro tyto případy Vám můžeme nabídnout zateplené skladovací haly. Tyto haly vyrábíme ze speciálního materiálu, který zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Rozměry skladovacích stanů můžeme přizpůsobit konkrétním potřebám. Proto představují praktickou alternativu vůči tradičním řešením skladováni. Námi nabízené zateplené haly se osvědčí v případě skladování rostlin v zimě nebo jiného zboží, které vyžaduje určité podmínky uchovávání. Tyto sklady zajišťují umožňují také komfortní práci v zimě. Zateplené haly mají levnější údržbu než tradiční budovy a také dobře plní svou funkci za každého počasí po celý rok.

Seznamte se s naší kompletní nabídkou stanů pro akce, stanových hal a párty stanů.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.