Udržujte aktuální stav:

Párty stany

Nabízíme pronájem stanů a stanových hal s exkluzivním vybavením pro firemní akce, párty a svatby.

Stavební a párty stany mohou mít šířku 10 až 30 m. Díky modulové hliníkové konstrukci je lze prodlužovat o 5 m. Je tak možné realizovat stan libovolné délky.

Nabízíme široké spektrum vybavení stanů, mj.: transparentní stěny, výzdobu interiéru, stoly a židle s ozdobnými návleky nebo elegantní lustry.

Kontaktujte nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozměry svatebních a párty stanů

Nejoblíbenější rozměry stavebních a párty stanů a jejich rozšiřování

Vybrané realizace stavebních a párty stanů

Prohlédněte si vybrané realizace svatebních a párty stanů pro naše zákazníky

Nejoblíbenější doplňky stavebních a párty stanů

Nejčastěji volené vybavení stavebních a párty stanů

Ozdobné lustry

Osvětlení stavebních a párty stanů zajišťují stylové, elegantní lustry

Židle a stoly

Zajistíme místa pro sezení až pro 1500 lidí. K dispozici máme skládací židle, banketní židle, kulaté a koktejlové stolky. Na přání ozdobíme židle a stoly návleky.

Podlaha

Podlahy podstatně zlepšují vzhled stavebních a párty stanů. Podlahy jsou dostupné v několika barvách sladěných se zařízením stanů.

Dřevěná podlaha

Podlaha z borovicového dřeva na ocelovém a hliníkovém rámu. Dokonale se osvědčí jako parket do stanu. Podlaha z borovicového dřeva je poměrně levná a navozuje výjimečnou atmosféru a eleganci, a navíc se vyznačuje vysokou odolností.

Topidla a klimatizace

Volba vhodného klimatizačního vybavení umožňuje snížit náklady na zajištění potřebné teploty. Svatební a banketní stany vybavujeme klimatizacemi odpovídajícími jejich velikosti.

Transparentní stěny

Svatební a párty stany je možné vybavit stěnami s okny, transparentními pásy libovolných rozměrů a transparentními střechami. Toto řešení zajišťuje výjimečný efekt a přirozené osvětlení vnitřku.

Svatební a banketní stany na oslavy a různé akce

Nabízíme mj. svatební a párty stany. Díky nim naši zákazníci budou moci uspořádat pro své hosty nezapomenutelné oslavy a akce. Našim zákazníkům nabízíme pronájem svatebních a párty stanů, které je možné postavit na libovolném podkladu – to umožňuje hlavně jejich odolná konstrukce, která také zajišťuje ochranu před nepřízní počasí. Svatební a párty stany lze používat v libovolném ročním období – ve dne i v noci. Díky možnosti instalace klimatizace a vytápění je možné uvnitř stanu udržovat požadovanou teplotu.

Nabízíme Vám stany vyrobené z oceli a hliníku v rozměrech podle konkrétních požadavků – každý stan vyrábíme v souladu s platnými normami bezpečnosti.

V rámci dodávky stanu dodáváme konstrukci, střechu, boční stěny, ozdobné podhledy a osvětlení. Námi nabízené svatební a banketní stany dopravíme na místo, kde je naši specialisté smontují.

Pronájem svatebních stanů

Stále větší oblibě se těší svatby venku. I při té nejlepší organizaci není možné předvídat počasí. Tento problém vyřeší námi nabízené svatební stany. Jsou dostupné ve velkých rozměrech s kapacitou pro až 280 hostů. Díky své konstrukci vytvoří podmínky srovnatelné se sály. Proto jsou naše svatební stany moderní alternativou vůči tradičním řešením. Poskytují přístřeší pro případ deště a chrání před sluncem a větrem – proto jsou vhodné pro všechna roční období. Vypadají velmi efektně a mohou být vybaveny dalšími dekoracemi podle hlavního motivu slavnosti. Svatební stany pronajímáme spolu s dopravou a montáží na vybrané místo, díky čemuž ušetříte čas potřebný pro přípravu sálu.

Párty a svatební stany od Namplanu

Naše firma se již více než 15 let specializuje na výrobu a pronájem stanů a stanových hal. Díky našim zkušenostem jsme vyrobili již téměř 4 tisíce stanů pro naše zákazníky. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, které se na trhu vyznačují třemi vlastnostmi:

Velmi velkými rozměry – naše stanové mohou mít šířku 8 až 25 m. V nabídce máme svatební a banketní stany délky více než 30 m, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
Solidní zpracování – svatební a banketní stany, které si pronajímají naši zákazníci, mohou být vybaveny dalšími elegantními doplňky: stoly a ubrusy, lustry atp.
Konstrukce nejvyšší kvality – stavební a banketní stany jsou vybaveny vyztuženými hliníkovými profily, díky čemuž je celá konstrukce velmi odolná a zaručuje vysokou bezpečnost.
Pronájem stavebních a banketních stanů od Namplanu je zárukou nejvyšší kvality a bezpečnosti hostů. Naši nabídku individuálně přizpůsobujeme podle požadavků každého našeho zákazníka. Díky svým dlouholetým zkušenostem Vám naši poradci pomohou si vybrat optimální velikost stanu tak, aby pořádaná akce byla zkrátka nezapomenutelná. Na zvláštní přání zákazníků instalujeme v našich stanech stylové lustry, které zajistí potřebné světlo po soumraku – např. při venkovní svatební hostině.

Nabízíme doplňky: skládací a banketní židle, kulaté a koktejlové stolky – na zvláštní přání zákazníků je možné použít ozdobné návleky. Ve stanu je možné také nainstalovat dřevěnou podlahu na ocelovém a hliníkovém rámu.

Díky námi nabízeným svatebním a párty stanům bude každá pořádaná akce nezapomenutelná.

Seznamte se s kompletní nabídkou naší firmy, která zahrnuje mj. párty stany, skladovací stany a jízdárny.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.