Udržujte aktuální stav:

Nevíte, jaký stan si máte vybrat?

Uvádíme odpovědi na nejčastější dotazy.

K jakým účelům je možné stany a stanové haly použít?

Vhodné materiály na stan vybereme podle toho, zda potřebujete stan na uskladnění materiálu, nebo na zahradní slavnost. Účel stanu determinuje jeho řešení, počínaje konstrukcí a finální úpravou a vybavením konče.

Sdělte nám konečný termín realizace zakázky.

Samotná montáž stanu totiž může trvat jeden den až jeden týden. Délka montáže závisí na těchto faktorech: Velikosti a výšce stanu, řešení stěn a podkladu, na kterém bude stan stát.

Jak připravit podklad pro stan?

Podklad stanu musí být rovný a zhutněný. V případě nesoudržného podkladu je potřeba použít betonové patky. Dodáme Vám kompletní dokumentaci pro přípravu podkladu stanu.

Jak velký stan potřebujete?

Promyslete si, jak dlouhý a široký stan budete potřebovat. Velikost přímo ovlivňuje cenu. Velikost stanu také ovlivňují velikost pozemku a podklad, na jakém bude stát.

Na jakém podkladu bude stan stát?


Stan na tvrdém podkladu (asfalt nebo beton) se montuje na hmoždinky, na trávě a štěrku stany kotvíme ocelovými tyčemi. Zjistěte, na jakém podkladu bude Váš stan stát. Podklad stanu musí být rovný a zhutněný. V případě nesoudržného podkladu je potřeba použít betonové patky.

V jaké roční době budete stan používat?

Vhodné řešení zvolíme podle toho, zda budete stan používat celoročně, nebo pouze v určitém období. Vyrábíme stany pro nejnižší sněhovou a větrnou oblast, na přání ale vyrobíme také stany pro konkrétní zatížení.

Odpověď na výše uvedené otázky urychlí realizaci Vaší zakázky.

Přejděte na záložku s kontakty nebo nám zavolejte!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.