Udržujte aktuální stav:

O firmě

Stany a stanové haly – prodej, pronájem, montáž a servis

STANY A STANOVÉ HALY NAMPLAN

Prodej a pronájem stanů a stanových hal

Od roku 2002 se zabýváme výrobou a pronájmem stanů a stanových hal. Nepřetržitě se rozvíjíme a rozšiřujeme naši nabídku stanů stanových hal a vybavení pro různé akce. V současnosti disponujeme třemi výrobními halami a logistickým centrem, které se nacházejí ve městě Jastrzębie-Zdrój. Spolehlivost a nasazení nám umožnily se stát jednou z předních firem v Polsku, které se zabývají výrobou a pronájmem stanů a stanových hal. Spolupracujeme s organizacemi a firmami v celém Polsku, kdy našimi hlavními zákazníky jsou pořadatelské agentury, cateringové firmy a státní organizace.

Naše stany a haly se dokonale osvědčují při pořádání venkovních akcí, párty, oslav a různých firemních akcí. Stany naší výroby jsou optimálním řešením pro jízdárny, sezónní prodejny, nebo i jako zastřešení ledových ploch.

Pro naše zákazníky zajišťujeme dopravu a montáž stanových hal na určeném místě. Díky našim zkušenostem a důrazu na detail jsme schopni garantovat, že splníme Vaše očekávání.

ČÍM SE ZABÝVÁME?

Specializujeme se na následující oblasti

Dodávky a prodej

Zabýváme se výrobou, prodejem a dodávkami stanů a stanových hal v celém Polsku.

Pronájem

Naší specialitou je rychlá reakce a zajištění pronájmu v náročných termínech. Pronajímáme stany a stanové haly k plné spokojenosti zákazníků.

Servis

Zabýváme se servisem stanů a stanových hal všech výrobců. Dodáváme také náhradní díly pro stanové haly.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.