Udržujte aktuální stav:

Zateplené stany a stanové haly

Nabízíme zateplené stany a stanové haly šířky 5, 10, 15, 20, 25 a 30 m. Jejich délku lze neomezeně prodlužovat pomocí 5m modulů.

Nosná konstrukce je vyrobená z hliníkových profilů, které jsou spojeny ocelovými díly. Výška boční stěny může být 2,5 až 8 m.

Zateplená střecha je vyrobená z dvojité vrstvy plachty, která je naplněná vzduchem, a tvoří tak další izolační vrstvu (střecha je nafukovaná), stěny stanu jsou vyrobeny ze sendvičových panelů. Díky tomuto spojení lze v hale udržovat stabilní teplotu.

Kontaktujte nás:

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Velikost zateplených stanů a hal

Vybrané realizace zateplených stanů a hal

Prohlédněte si vybrané realizace zateplených stanů a hal pro naše zákazníky

Nejoblíbenější doplňky skladovacích stanů

Nejčastěji kupované doplňky skladovacích stanů

Stěny z trapézového plechu

Stěny našich stanových hal můžeme vyrobit z odolného trapézového plechu T18 nebo T35 tloušťky 0,55 mm

Stěny ze sendvičových panelů

Standardně používáme sendvičové panely tloušťky 60 mm. Na přání můžeme použít panely tloušťky 40–100 mm.

Boční strany z plachty

Plachtový materiál, ze kterého vyrábíme výplň střech a stěn, má atesty nehořlavosti a gramáž až 650 g/m2. Standardně dodáváme výrobky v bílé barvě.

Podhled proti kondenzaci vodní páry

Je vyroben z paropropustného materiálu, zadržuje a odvádí vlhkost vznikající vlivem rozdílu vnější a vnitřní teploty a chrání uskladněné zásoby. Paropropustná membrána také zvyšuje tepelnou izolaci střechy.

Posuvná vrata na rámech

Posuvná vrata jsme schopni namontovat na libovolnou boční stěnu skladovací haly. Podle polohy mohou mít šířku 8 m a výšku 6 m.

Střecha nepropouštějící sluneční paprsky

Doplňková membrána chránící zásoby ve skladu před zahřátím sluncem. Nachází uplatnění v případě skladování potravin, technických plynů a jiných výrobků citlivých na vysokou teplotu.

Technické osvětlení.

Instalujeme LED a halogenová světla určená pro stany. Vhodné osvětlení navrhujeme na základě specifikace rozměrů.

Skladovací haly – navrhování, realizace a pronájem

U Namplanu si dokonale uvědomujeme, jak důležitá jsou efektivní logistická řešení při překládání i skladování. Díky dlouholetým zkušenostem dokonale chápeme požadavky trhu – svou důvěrou nás obdařilo již více než 5 tisíc zákazníků z Polska i zahraničí.

Firma Namplan se zabývá výrobou skladovacích hal různých rozměrů určených pro různá odvětví, v nichž působí naši zákazníci. Námi navržené konstrukce mohou plnit různé úlohy – vše závisí na konkrétních požadavcích zákazníků.

Neméně důležitý je pro nás pronájem skladovacích hal – nabízíme dopravu, montáž a případnou demontáž skladovacích konstrukcí na určeném místě. Díky námi nabízeným skladovacím halám mohou zákazníci komfortně skladovat své zboží, aniž by se museli obávat jeho poškození či vlivu nepříznivého počasí. Na přání zákazníků lze vnitřek skladovacích hal rozdělit a vyčlenit místo pro uskladnění produktů různého druhu. V halách je také možné vytvořit společnou místnost pro pracovníky.

Kvalitní skladovací haly od Namplanu

Našim zákazníkům nabízíme skladovací haly nejvyšší kvality a nejvyšší bezpečnosti. Skladovací haly v naší nabídce jsou vybaveny různými typy bočních stěn. Pro jejich realizaci používáme velmi odolný trapézový plech T18 nebo T35 tloušťky 0,55 mm. Další možností je použití sendvičových panelů tloušťky 60 mm. Na zvláštní přání našich zákazníků používáme také panely tloušťky 40 až 100 mm.

Našim zákazníkům nabízíme boční strany vyrobené z plachty, plachtu používáme také na střechy. Námi nabízené plachty mají atest nehořlavosti a gramáž až 650 g/m2. Standardně je nabízíme v bílé barvě.

Stejné úsilí a péči věnujeme pronájmu skladovacích hal. V zájmu o spokojenost našich zákazníků nabízíme také podhledy nejvyšší kvality. Nabízené podhledy zabraňují kondenzaci vody – jsou vyrobeny z paropropustného materiálu, který zachycuje a odvádí vlhkost vznikající vlivem rozdílu vnitřní a vnější teploty. Skladovací haly můžeme vybavit posuvnými vraty na rámu – podle umístění mohou mít šířku 8 m a výšku 6 m. Firma Namplan nabízí také střechy nepropouštějící sluneční paprsky – takové řešení je velmi důležité v případě skladování např. potravin nebo materiálů citlivých na vysoké teploty. Komfortní používání našich hal zajistí také možnost instalace technického osvětlení – halogenového nebo LED.

Celoroční zateplené haly

Naše výrobky je možné používat celoročně. V naší nabídce naleznete mj. skladovací stan, který zajistí optimální podmínky pro uskladnění potravin. Některé produkty vyžadují vyšší teplotu. Pro tyto případy Vám můžeme nabídnout zateplené skladovací haly. Tyto haly vyrábíme ze speciálního materiálu s dobrou tepelnou izolací. Rozměry skladovacích stanů můžeme upravit podle konkrétních potřeb. Proto tato řešení představují praktickou alternativu pro tradiční sklady. Námi nabízené zateplené haly se osvědčí pro uchovávání rostlin v zimě nebo jiného zboží, které vyžaduje při skladování určité podmínky. Naše sklady také zaručují vysoký komfort při práci v zimě. Provoz zateplených hal je levnější než tradičních budov. Zároveň stejně dobře plní svou funkci po celý rok bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Seznamte se s naší kompletní nabídkou, která zahrnuje stany na akce, stanové haly a párty stany.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.