Udržujte aktuální stav:

Stany na akce

Nabízíme festivalové stany šířky: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40 a 50 m. Délku lze neomezeně zvětšovat v 5m intervalech.
Toho je dosaženo díky hliníkovým modulům délky 5 m. Proto můžeme nabídnout realizaci stanů libovolné délky.
Výška boční stěny: 2,5, 3, 4, 5 nebo 6 m.

Nabízíme také vybavení pro stany: dřevěné podlahy, stoly s lavicemi, židle, transparentní stěny, zatemňovací střechy, ozdobné podhledy (bílé a černé), klimatizace a vytápění.

S dotazy k našim službám volejte nebo pište:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozměry stanů na akce

Vybrané realizace stanů na akce

Prohlédněte si vybrané realizace stanů na akce pro naše zákazníky

Nejoblíbenější doplňky stanů na akce

Nejčastěji kupované vybavení stanů na akce

Dřevěná podlaha

Podlaha z borovicového dřeva na ocelovém a hliníkovém rámu. V stanu se dokonale se osvědčí jako parket. Podlaha z borovicového dřeva je poměrně levná, navíc navozuje výjimečnou atmosféru a elegantnost, vyznačuje se také vysokou odolností.

Transparentní stěny

Stany na akce lze vybavit stěnami s okny, transparentními pásy libovolných rozměrů a transparentními střechami. Toto řešení vytvoří výjimečný efekt a zajistí přirozené osvětlení stanu.

Technické osvětlení

Na přání zákazníků instalujeme v stanech na akce vhodné LED nebo halogenové osvětlení. Konkrétní řešení navrhujeme na základě specifikace rozměrů stanu.

Skleněné dveře

V našich stanech na akce můžeme instalovat dvoukřídlé skleněné dveře s panikovými madly. Naše dveře mají standardně výšku 2,1 m a šířku 2,2 m.

Pódiové podesty

Nabízíme pódiové podesty různých rozměrů. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného pódia pro danou akci.

lavicové stoly

Dokonalým doplňkem stanů na akce jsou stoly a lavice a pivní sety, které najdou uplatnění u akcí různého typu.

Stany na akce Namplan

Nabízíme stany na akce, které se dokonale osvědčí při akcích různého typu. Naše služby využívají města a obce, pořadatelé veletrhů a fanzón. Naše řešení se dokonale osvědčí za každého počasí. U našich stanů na akce klademe důraz na vysokou kvalitu a odolnost proti různým poškozením.

Čím se vyznačují naše stany na akce?

Naše stany na akce se odlišují několika parametry. Především se jedná o exkluzivní zpracování. Co to znamená? Jede především o to, že se důsledně snažíme přizpůsobit vzhled stanu akcí, která se v něm bude konat. Toho dosahujeme pomocí zajímavých doplňků, jako jsou ozdobné úpravy podhledů nebo ozdobné návleky na nohy.

Kromě toho u našich stanů na akce používáme také vyztužení. Pro tyto účely používáme především hliníkové profily, které zajišťují vysokou stabilitu celé konstrukce, na kterou je možné také pověsit různá zařízení a vybavení, jako je např. ozvučení nebo osvětlení.

Dalším odlišujícím parametrem je velikost našich stanů – v sortimentu máme stany šířky 8 až 25 m a délky 5, 10, 15, 20, 25, 30, či dokonce více než 30 m! Díky tomu se do našich stanů vejde skutečně velmi mnoho lidí.

Rozsáhlé zkušenosti

Díky našim dlouholetým zkušenostem s realizací stanů na akce jsme schopni zajistit vše rychle, efektivně a bezpečně. Realizovali jsem již spoustu projektů, díky čemuž jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků. S námi si budou všichni účastnici dobře pamatovat každou akci.

Seznamte se s kompletní nabídkou naší firmy, která zahrnuje párty stany, stanové haly a skladovací haly.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.