Udržujte aktuální stav:

Zastřešení ledových ploch

Firma Namplan se zabývá mj. pronájmem stanů určených na zastřešení ledových ploch.

Nabízíme zastřešení šířky 5, 10, 15, 20, 25 a 30 m. Délku zastřešení lze neomezeně zvětšovat pomocí 5m modulů na např. 30, 35 nebo 40 m.

Nosná konstrukce je vyrobená z odolných hliníkových profilů, které jsou spojeny ocelovými díly. Výška boční stěny stanu může být 2,5 až 8 m.

Kontaktujte nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozměry stanů pro zastřešení ledových ploch

Vybrané realizace zastřešení ledových ploch

Prohlédněte si vybrané realizace stanů určených pro zastřešení ledových ploch

Nejoblíbenější doplňky zastřešení ledových ploch

Nejčastěji kupované doplňky k zastřešením ledových ploch

Vyztužení proti sněhu

Stany naší výroby lze upravit pro libovolnou sněhovou a větrnou oblast. Díky speciálnímu vyztužení naše stany vydrží zátěž až 200 kg/m2

Transparentní stěny

Zastřešení ledových ploch je možné vybavit stěnami s okny, transparentními pásy libovolných rozměrů a transparentními střechami. Tato řešení zajišťují výjimečný efekt a také přirozené osvětlení stanu.

Zastřešení ledových ploch od Namplanu

Namplan nabízí svým zákazníkům možnost zastřešení ledových ploch. U stanů tohoto typu je velmi důležitá základní konstrukce, která musí odolat náročným povětrnostním podmínkám, jaké panují v zimě, tedy mrazu a velkému množství sněhu. V zájmu o spokojenost našich zákazníků a zajištění nejvyšší úrovně bezpečnosti Namplan nabízí zastřešení ledových ploch nejvyšší kvality. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit plnou podporu a poradenství při řešení zastřešení. Našim zákazníkům nabízíme dopravu a montáž zastřešení na určeném místě.

Zajistěte požadovanou bezpečnost ledové plochy

Namplan patří k předním výrobcům stanů na trhu. Proto je pro nás velmi důležitá především vysoká bezpečnost našich výrobků. Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou vysoké kvality a bezpečnosti. Při realizaci zastřešení ledových ploch si zakládáme na třech nejdůležitějších aspektech – výběru vhodné velikosti stanu, vysoké kvalitě zpracování a důrazu na každý detail a vysoké bezpečnosti.
Našim zákazníkům nabízíme zastřešení ledových ploch v mnoha velikostech tak, aby optimálně vyhovovaly danému projektu. V zájmu o bezpečnost vychází Namplan vstříc očekáváním zákazníků a upravuje zastřešení ledových ploch podle podmínek libovolné sněhové oblasti. Konstrukce zastřešení ledových ploch jsou z pevných hliníkových profilů. Díky tomu jsou tyto konstrukce schopny vydržet zátěž dosahující až 200 kg/m2.

Zákazníci mohou své zastřešení vybavit transparentními stěnami, stěnami s okny a transparentní střechou, které jsou vyrobeny z materiálů s gramáží 680 g/m2. Pomocí těchto transparentních prvků lze vytvořit zajímavý vizuální efekt. Zajistí také přístup přirozeného světla dovnitř. Na přání můžeme instalovat umělé osvětlení (LED nebo halogeny).

Zastřešení ledových ploch nejvyšší kvality

Namplan nabízí výrobky nejvyšší kvality, které splňují všechny bezpečnostní normy. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naši specialisté schopni zodpovědět všechny otázky a dobře poradit při výběru vhodné velikosti a doplňků zastřešení ledové plochy.
V Polsku nabízíme také možnost dopravy a montáže zastřešení na určeném místě. Na námi nabízená zastřešení poskytujeme prodejní a poprodejní záruku v délce 24 měsíců.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.